Жука тактайдын ени 1 м20 см, узындыгы 1 м60 см. Осы жука тактайдан диаметри 40 см неше донгелек кесип алуга болады?

+3
Ответы (2)
  1. 20 мая, 10:08
    0
    1 м=100 см

    100+20 см=120 см

    100+60 см=160 см

    120+160=280 см

    280 см: 40=7

    Жауабы: 7 донгелек
  2. 20 мая, 12:26
    0
    Перевести надо чтоль.