38 + (- 15) ; - 9 - 45; - 22 - (- 15) ; - 8 * (- 25) ; 860 : (- 43) ; 0 : (- 23). Вычеслите

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 08:39
    0
    38-15=23

    -9-45=-54

    -22+15=-7

    -8 * (-25) = 200

    860: (-43) = - 20

    0: (-23) = 0