7 м3 дм+2 дм 13 дм+4 дм8 см

2 см5 мм+5 см 16 м30 см-6 м

65 м6 дм-60 м 70 дм3 см+3 дм

2 м7 дм-6 дм 12 дм9 см-3 дм

+2
Ответы (1)
  1. 9 августа, 11:30
    0
    1) 730 см.+20 см.=750 см.

    2) 130+48=178 см

    3) 25+50=75 мм.

    4) 1630-600=1030 см.

    5) 656-600=56 дм.

    6) 703+30=733 см.

    7) 27-6=21 дм.

    8) 129-30=99 см.