608 / (303-227) + (800-798) * 2

+3
Ответы (2)
  1. 22 марта, 19:43
    0
    1) 303-227=76 2) 608/76=8 3) 800-798=2 4) 2*2=4 5) 8+4=12
  2. 22 марта, 20:57
    0
    608 / (303-227) + (800-798) * 2=12