Номер 501 7/12+7/20 3/8+1/18 1/12+11/14

+4
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 20:01
    0
    7/12+7/20=35/60+21/60=56/60=14/15

    3/8+1/18=27/72+4/72=31/72

    1/12+11/14=7/84+66/84=73/84