Упрастите выражение; а) 4 а+90 а; б.) 86b-77b; в) 209m+m; г) 302n - n;

+4
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 16:40
    0
    4 а+90 а=94a

    86b-77b=9b

    209m+m=210m

    302n - n=301n