8:13. 2:5 1:18 8:21 27:28 10:11 99:101 17:2 14:2 49:83

+5
Ответы (1)
  1. 2 января, 23:30
    0
    1. 8:13=8/13 8:21=8/21

    2:5=2/5=0,4 27:28=27/28

    1:18=1/18 10:11=10/11

    99:101=99/101 17:2 = 8 целых 1/2=8,5

    14:2=7 49:83=49/83