В-77*{452-348}-99

г-874-{27*90-1999}

+3
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 05:44
    0
    -77 * (452-348) - 99=-77*104-99=-8008-99=-8107

    -874 - (27*90-1999) = - 874-431=-1305