5•29-8+9•29 + (3-3•29) •4

+5
Ответы (2)
  1. 19 мая, 12:26
    0
    5•29-8+9•29 + (3-3•29) •4=723
  2. 19 мая, 13:02
    0
    5•29-8+9•29 + (3-3•29) •4=62 вроде

    1) 3•29=87

    2) 3-87=-84

    3) 5•29=145

    4) 9•29=261

    5) - 84•4=-336

    6) 145-8=137

    7) 137+261=398

    8) 389 + (-336) = 62