12x-3x=324 11y+7y-2y=400

+2
Ответы (2)
  1. 18 апреля, 16:21
    0
    12 х-3 х=324

    9 х=324

    х=324:9

    х=36

    Ответ 36

    11 у+7 у-2 у=400

    16 у=400

    у=400:16

    у=25

    Ответ 25
  2. 18 апреля, 18:16
    0
    12x-3x=324

    9x=324

    x=324/9

    x=36

    11y+7y-2y=400

    16y=400

    у=25