9999+7899+67890+9878-8908

+2
Ответы (2)
  1. 16 апреля, 02:38
    0
    1) 9999+7899=17898

    2) 17898+67890=85788

    3) 85788+9878=95666

    4) 95666-8908=86757
  2. 16 апреля, 04:52
    0
    1) 9999+7899=17898

    2) 17898+67890=85780

    3) 85780+9878=95666

    4) 95666-8908=86758