Решите : - 6,37: (-1,42-0,4) - 1,02 * (13,9-20,47) =

+4
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 10:10
    0
    -6,37 / (-1,42 - 0,4) - 1,02 * (13,9 - 20,47) = - 6,37 / (-1,82) - 1,02 * (-6,57) =

    3,5+6,7014=10,2014