Биринши куни 6 кап екинши куни дал сондай 4 кап барлыгы 500 кг ун сатылды ар кунде неше кг ун сатылады

+3
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 20:55
    0
    6+4=10

    500:10=50

    50x6=300 (1 кун)

    50x4=200 (2 кун)