42:7+72:9 =; 6 * 8 - 36 =; 34 + 17 - 6*3=

+2
Ответы (1)
  1. 10 июля, 16:43
    0
    42:7+72:9=6+8=14

    6*8-36=48-36=12

    34+17-6*3=34+17-18=33