9) - 100*0,81

10) - 0,3 * (-40)

+5
Ответы (2)
  1. 27 июня, 16:39
    0
    -100*0.81=-81 - 0.3 * (-40) = 12
  2. 27 июня, 17:03
    0
    9) - 100*0.81=-81

    10) - 0.3 * (-40) = 12