0,57 * (-100) : (-8,35 + (-227) * (-0,05)) =

+1
Ответы (1)
  1. 1 октября, 05:11
    0
    0.57 * (-100) : (-8.35 + (-227) * (-0.05)) = - 19

    1) - 227*0.05=11.35

    2) - 8.35+11.35=3

    3) 0.57*-100=-57

    4) - 57:3=-19