11 (х+6) + 34; 15 (у+9) - 7 у; 18 (5+х) + 12; 22 (у+4) - 19 у помогите плииз

+2
Ответы (1)
  1. 2 июня, 15:45
    0
    11X+66+34 = 11X+100 15y+135-7y=8y+135 90+18X+12=102+18X 22y+88-19y=3y+88