41 у-27 у=9926 помогите

+1
Ответы (2)
  1. 9 ноября, 15:55
    0
    41 у-27 у=9926

    14 у=9926

    у=9926:14

    у=709
  2. 9 ноября, 19:04
    0
    41 у-27 у=9926

    14 у=9926

    у=9926/14

    у=709