Машина бирдей жылдамдыкпен аялдаганга дейен3 сагат, сонан сон 5 сагат журип, барлыгы640 км жол журди. Ол 3 сагатта неше километр жол журди?

+2
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 06:13
    0
    3+5=8

    640:8=80

    80*3=240

    80*5=400