3*+9*3 - (15+9) : 8*5=24

+1
Ответы (1)
  1. 13 июня, 01:46
    0
    1) 15+9=24

    2) 3 * (+9) = 27

    3) 27*3=87

    4) 24:8=3

    5).3*5=15

    6).87-15=72