349*50-32942:7+708*8=?

+5
Ответы (1)
  1. 14 июля, 13:44
    0
    349*50-32942:7+708*8=18408

    1) 349*50=17450

    2) 32942:7=4706

    3) 708*8=5664

    4) 17450-4706=12744

    5) 12744+5664=18408