2 + (700+900) - 19+100+1111

+4
Ответы (1)
  1. 2 мая, 19:37
    0
    1) 700+900=1600

    2) 1600+2=1602

    3) 1602-19=1583

    4) 1583+100=1683

    5) 1683+1111=2794

    Ответ: 2794