48:4+15*3=?

(75-27) * 2-19=?

(30*3-13*6) : 4=?

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 07:22
    0
    1 ... 1) 48:4=12

    2) 15*3=45

    3) 12+45=57

    2 ... 1) 75-27=48

    2) 48*2=96

    3) 96-19=77