A в 12 степени • (а в - 4) в 4., при а=-0,5

+4
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 10:04
    0
    A^12 * (a^-4) ^4=a^12*a^-16=a^-4=1/a^4

    при а=-0,5=>1 / (-1/2) ^4=1/1/16=16