100+100-100-100+100-100

+4
Ответы (2)
  1. 30 мая, 09:01
    0
    100+100=200

    200-100=100

    100-100=0

    0+100=100

    100-100=0
  2. 30 мая, 11:06
    0
    100+100-100-100+100-100 = 0