1/6 - (5/12-7/12) =

-4.5 - (7-9.5) =

-18 - (9-5) =

+4
Ответы (2)
  1. 22 мая, 11:57
    0
    -18 - (9-5) = - 22 ...
  2. 22 мая, 15:09
    0
    1.1/6 (5/12-7/12) = 1/3

    2.-4.5 (7-9.5) = - 7

    3.-18 (9-5) = - 14