Выполни деления: а) 5,76 : 16 б) 4,3668 : 0,12 в) 42,936 : 0,12 г) 18: 25 д) 928,419 : 0,93 е) 9811,89:99 ж) 5,887:7 з) 422,712 : 1,9 и) 123,45: 2,5 к) 7,84:8 л) 3,26326 : 32,6 м) 30, 9309 : 1,03

+4
Ответы (1)
  1. 16 марта, 13:42
    0
    А) 5.76:16=0.36 / б) 4.3668:0.12=36.39 / в) 42.936:0.12 = ... / г) 18:25=0.72 / д) 928.419:0.93 = ... / е) 9811.89:99=99.11 / ж) 5.887:7=0.841 / з) 422.712:1.9 = ... / и) 123.45:2.5=49.38 / к) 7.84 : 8=0.98