8300:10-30

36•1000+20

+2
Ответы (2)
  1. 17 мая, 09:53
    0
    =800

    8300:10=830

    830-30=800
  2. 17 мая, 11:24
    0
    8300:10=830

    830-30=800

    36*100=3600

    3600+20=3620