1+3+5 ... + 1999+2001=?

2+4+6 + ... + 1998+2000=?

+2
Ответы (2)
  1. 24 июля, 22:38
    0
    1+3+5+1999+2001=4009

    2+4+6+1998+2000=4010
  2. 25 июля, 00:46
    0
    1. 1+3+50+1999+2001=4054 2. 2+4+6+10+1998+2000=4020