25 x (63 - 741 : 19)

+3
Ответы (2)
  1. 17 июня, 06:46
    0
    25 * (63-741:19) = 25 * (63-39) = 25*24=600
  2. 17 июня, 07:17
    0
    =25x (63-39) = 25x24=600