2 3/5+4 1/5 = (2+4) + (3/5+1/5)

+3
Ответы (1)
  1. 18 мая, 17:22
    0
    2 3/5+4 1/5 = (2+4) + (3/5+1/5)

    6 4/5=6+4/5

    0=0