2 5/14 * 2 6/11 - 9/25 * 1 2/3

+2
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 12:06
    0
    2 5/14 * 2 6/11 - 9/25 * 1 2/3=33/14*28/11-9/25*5/3=6-3/5=5 2/5