18:3+4*3. = 2*8+21:7=. 12+6*2-7*2=. 37+9=6:2*3=

+4
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 22:43
    0
    18:3+4*3=6+12=18

    2*8+21:7=16+3=19

    12+6*2-7*2=12+12-14=10

    37+9=46

    6:2*3=9