Сократите дроби ж) 37/115 и 38/175. з) 9/65 и 16/117

+4
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 10:09
    0
    Ж) 37/115=0,32; 38/175=0,21

    з) 9/65=0,13; 16/117=0,13