45*x+26*x+17 * при x=16

+2
Ответы (2)
  1. 28 декабря, 13:35
    0
    X * (45+26+17) = 88x

    если x=16, то 88*16=1408
  2. 28 декабря, 14:06
    0
    45+26+17=88

    88*16=1408