Уравнения: 4x+18x=320, 21y-4y+6y=69

+4
Ответы (2)
  1. 6 февраля, 00:18
    0
    4 х+18 х=320

    22 х=320

    х=320:22

    (уравнение точно правильно записано?)

    21 у-4 у+6 у=69

    23 у=69

    у=69:23

    у=3
  2. 6 февраля, 02:03
    0
    4x+18x=320

    22 х=320

    х=320/22 = 160/11 = 14,5

    21y-4y+6y=69

    23 у=69

    у=69/23=3