1928 - 630 : 126 * 156=?

12*15+2000 : 100 + 87654=?

+5
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 07:45
    0
    1) 630:126 = 5

    2) 5 * 156 = 780

    3) 1928-780 = 1148

    1) 12 * 15 = 180

    2) 2000:100 = 20

    3) 180 + 20 = 200

    4) 200 + 87654 = 87854