Вычислите

1928-630:126*156=?

12*15+2000:100+87654=?

+1
Ответы (1)
  1. 27 мая, 08:07
    0
    1) 630:126=5

    2) 5*156=780

    3) 1982-780 = 1202

    1) 12*15 = 180

    2) 2000:100 = 20

    3) 180+20 = 200

    4) 200 + 87654 = 87854