Решить 4/7-8/21; 17/30-4/15

+1
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 05:01
    0
    4/7*3=12/21

    12/21-8/21=4/21

    4/15*2=8/30

    17/30-8/30=9/30=3/10