Б) 0,07-0,1001:1,43 г) 48: (73,29+46,71).

+3
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 11:18
    0
    Б) 0,07-0,1001:1,43=0,07-0,07=0

    г) 48: (73,29+46,71) = 48:120=0,4