У коли 5 груш а у маши 6 сколько у них груш

+4
Ответы (2)
  1. 7 июня, 10:16
    0
    6+5=11 груш

    ответ: 11 груш у них вместе
  2. 7 июня, 12:18
    0
    6+5=11 (гр)

    ответ: 11 всего