98:x+9=23 60• (y:40+4) = 720 39 - (15z+48) : 27=35

+5
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 23:41
    0
    98:х=23+9, х=98:32, х=3,0625 у: 40 =

    у: 40+4=720/60, у: 40=8, у=320

    15z+48 = (39-35) * 27? 15z=108-48. z=60/15, z=15