30.3 * (124.9 - (48.96/6.8+36.04) / 9.2) = 3642.06

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 14:39
    0
    30.3 * (124.9 - (48.96/6.8+36.04) / 9.2) = 3642.06

    1) 48,96/6,8 = 7,2

    2) 7,2+36,04 = 43,24

    3) 43,24/9.2=4.7

    4) 124.9-4.7=120.2

    5) 30.3*120.2=3642.06