1000 - ((715*20+1348) / 163+879) =

+5
Ответы (1)
  1. 9 октября, 07:07
    0
    1) 715*20=14300

    2) 14300+1348=15648

    3) 15648/163=96

    4) 96+879=975

    5) 1000-975=25

    Ответ: 25