Z - (-4 7_) = 6 5_

... 24 ... 9

+3
Ответы (1)
  1. 22 октября, 16:53
    0
    Z - (-4 7/24) = 6 5/9

    z+4 7/24=6 5/9

    z=6 5/9 - 4 7/24

    z=6 35/72 - 4 21/72

    z=2 14/72=2 7/36