0,4 * (x+2) =

1,8 * (x-5) =

3 * (x+1,6) =

+1
Ответы (1)
  1. 26 мая, 12:16
    0
    1)

    х=0,4*2

    х=0,8

    2)

    х=1,8*5

    х=9

    3)

    х=3*1,6

    х=4,8