3/5 5/12 2/9 7/20 6/25 8/15 3/4 5/7

+4
Ответы (1)
  1. 20 августа, 21:56
    0
    3/5 = 6/10 = 0,6,

    7/20 = 35/100 = 0,35,

    6/25 = 24/100 = 0,24,

    3/4 = 75/100 = 0,75