43550 / 67 * x = 546000 и 387 855. 765

+4
Ответы (1)
  1. 13 мая, 08:01
    0
    1) 48:24=2 2*246=492 492:4=123

    2) 108+392=500 225:5=45. 500-45=455

    3) 765-279=486 486:6=81. 81+119=200

    4) 52:13=4. 4*100=400 400+67=467