10 000 - 4 500*70 : 90

+5
Ответы (2)
  1. 25 мая, 05:22
    0
    1) 4500*70=315000

    2) 315000:90=3500

    3) 10000-3500=6500
  2. 25 мая, 05:52
    0
    4500*70=315000

    315000/90=3500

    10000-3500=6500