5/6 * (-7,28) - 2,72*5/6=

+4
Ответы (1)
  1. 13 июля, 02:06
    +2
    5/6 * (-7/28) - 2,72*5/6=5/6 * (-7,28-2,72) = 5/6 * (-10) = - 50/6=-8 1/3